• -100,00 Kč

Vábení duhy - Vera Popelka

398,00 Kč
298,00 Kč Sleva 100,00 Kč
S DPH

Poutavá romanticko-dobrodružná fantasy, v níž se hlavní hrdinka ocitá v říši dávných Atlantiďanů, jejíž vůdci si chtějí podmanit celý lidský svět.

Pro mládež od 13 let.

Více info ▼

Počet

Poutavá romanticko-dobrodružná fantasy, v níž se hlavní hrdinka ocitá v říši dávných Atlantiďanů, jejíž vůdci si chtějí podmanit celý lidský svět.

Pro mládež od 13 let.

Běla je patnáctiletá středoškolačka s běžnými starostmi a povinnostmi, s nimiž jí většinou dokáže pomoci temperamentní kamarádka Agáta. Snad jen fantaskní sny, které se jí v noci zdají, jsou trochu zvláštní. Všední dny by mohly poklidně plynout, kdyby se náhle s jejím spolužákem, plachým Jonášem, kterému pro jeho nadváhu nikdo neřekne jinak než Koláček, nestala převratná změna. Jeho mysl totiž ovládne bytost ze světa, o jehož dávné existenci lidé vždy pochybovali.

Ani Běla s Agátou nemohou uvěřit, že by zkáza bájné Atlantidy nebyla jen příběhem z knížek a filmů, záhy však zjistí, že Atlantiďané zánik své civilizace nejen přežili, ale hluboko pod mořskou hladinou, ve Středoatlantském hřbetu, vybudovali novou říši. Odtud mohou díky svým výjimečným schopnostem a magickým krystalům dodnes ovlivňovat život na pevnině a někteří mají s lidmi nevyřízené účty.

Je to právě Běla, na kterou dolehne tíha rozhodnout se mezi světem lidí a Atlantiďanů, mezi válkou a mírem, pravdou a lží, ale hlavně: mezi morální povinností, která jí velí udělat vše pro záchranu lidstva, a láskou k Atlantiďanovi Alesippovi, o jehož skutečných záměrech a citech má však čím dál větší pochybnosti…

2000066
4 ks

Parametry

Název knihy
Vábení duhy
Autor
Vera Popelka
Žánr
romanticko-dobrodružná fantasy pro mládež od 13 let
Edice
Fantasy
Svazek v edici
1.
Stran
248
Vazba
V8a - pevné desky, papírový potah (eventuelně s laminem), bez přebalu
Šířka
145 mm
Výška
205 mm
Hloubka
19 mm
Hmotnost
442 g
Grafický design obálky
Stanislav Hudský
Ilustrace na obálce
Tereza Havránková
Ilustrace černobílé
10
Ilustrátor
Tereza Havránková
Literární redakce
Stanislav Hudský
Vydavatel
ArtPorte
Pořadí publikace
16.
Vydání
1.
Měsíc vydání
06
Rok vydání
2022
ISBN
978-80-908626-0-9

Mohlo by vás také zajímat