• -101,00 Kč

Být mladý v sedmdesáti je lepší než být starý ve čtyřiceti - Ladislav Chrudina

299,00 Kč
198,00 Kč Sleva 101,00 Kč
S DPH

Vtipný i napínavý román o muži, který po sedmdesátce zjišťuje, že jeho velká rodina ani svět se nemusí vždy řídit jen jeho jedině správnými názory.

Více info ▼

Počet

Vtipný i napínavý román o muži, který po sedmdesátce zjišťuje, že jeho velká rodina ani svět se nemusí vždy řídit jen jeho jedině správnými názory.

Architekt Marek Zítka oslavil sedmdesátiny a jakoukoliv připomínku stáří sveřepě odmítá. Poté co obdrží velkou a významnou zakázku na přestavbu zámku, je ve svém postoji jen utvrzen. Má vše, práci, úspěch i sex, a současně je přesvědčen, že jeho životní zkušenosti ho opravňují k tomu, aby měl ten jediný správný pohled na svět. Tento názor však již tolik nesdílejí jeho dvě dospělé děti a zcela ho odmítají dospívající vnoučata, která často stojí dokonce na úplně opačné straně barikády.

Snaha po udržení velké rodiny ve vybudovaném rodinném sídle, vzniklém přestavbou středověkého manského dvora, dostává trhliny. Konflikt, téměř kriminální, se nevyhne ani Zítkově projektu. Svět je už jiný, než v jakém se snaží žít on. Dosud to ignoroval, náhle je však s tím vším konfrontován na mnoha frontách.

Ale pak přijde koronavirová karanténa a vše je jinak. A Zítka se nakonec rozhodne se vším vypořádat překvapujícím způsobem.

Lehce vyprávěný příběh o závažných věcech nepostrádá ironii, humor i zamyšlení. Vším se pak prolíná krédo Marka Zítky: Až mne přestane bavit sex, tak budu na smrtelné posteli, protože život bez sexu je život po smrti.

2000065
9 ks

Parametry

Název knihy
Být mladý v sedmdesáti je lepší než být starý ve čtyřiceti
Autor
Ladislav Chrudina
Žánr
román ze současnosti, humor, napětí
Stran
264
Vazba
V2 - měkké desky, lepená brožura oříznutá po třech stranách
Šířka
145 mm
Výška
205 mm
Hloubka
13 mm
Hmotnost
335 g
Grafický design obálky
Michael Klein
Ilustrace na obálce
Rawpixel Ltd.
Vydavatel
Formal Group
Pořadí publikace
50.
Vydání
1.
Rok vydání
2021
ISBN
978-80-88287-57-5