• Jen online

Jak napsat dobrou knihu - Stanislav Hudský

190,00 Kč
S DPH

E-kniha | Knížka pro všechny, kdo chtějí dobře psát. Základní rady autorům, kteří teprve začínají, upozornění na nejčastější chyby a zákonitosti psaní beletrie.

Více info ▼

Počet

E-kniha | Knížka pro všechny, kdo chtějí dobře psát. Základ tohoto textu byl poprvé zveřejněn koncem listopadu 2010. Během půlroku se stal nejčtenějším a nejcitovanějším textem tohoto typu na českém internetu.

Jeho původním cílem bylo vlastně jen poskytnout základní rady autorům, kteří se psaním teprve začínají, upozornit je s předstihem na nejčastější chyby a zákonitosti praktického psaní beletrie a usnadnit tak tedy redaktorům nakladatelství práci s novými rukopisy.

Možná právě tato snaha o stručnost a přehlednost (ale jistě také známý smysl autora pro – někdy až trochu černý a suchý – humor a ironii) způsobily, že text si s potěšením přečetla i řada profesionálních spisovatelů a že je dnes doporučován jako základní rukověť všem, kdo se chtějí se svojí loďkou pustit mezi útesy profesionální literární tvorby.

V souvislosti se současným rozšířením e-knih jsme se rozhodli zpřístupnit text čtenářům i v této formě, aby si ho mohli pohodlně číst i na místech, kde nejsou on-line, či si v něm vyhledávat informace jednodušším a rychlejším způsobem. Text je možno si též vytisknout.

2000034
75 ks

Parametry

Název knihy
Jak napsat dobrou knihu
Autor
Stanislav Hudský
Žánr
populárně naučné, fakta, literární teorie
Formát
pdf
Edice
Scriptorium (e)
Svazek v edici
1.
Stran
176
Vydání
1.
Rok vydání
2011
ISBN
978-80-87105-21-4

Mohlo by vás také zajímat