• Jen online

Silentium - Stanislav Hudský

190,00 Kč
S DPH

E-kniha | Hrůza sevře malou ves v bývalých Sudetech po sérii záhadných úmrtí, vrcholících vraždou. Jde jen o peníze, či je za tím něco zcela nepředstavitelného?

Více info ▼

K dostání též jako KNIHA ►
(příp. i s podpisem autora)

Počet

E-kniha | Hrůza sevře malou ves v bývalých Sudetech po sérii záhadných úmrtí, vrcholících vraždou. Jde jen o peníze, či je za tím něco zcela nepředstavitelného?

Když se na kopci nad malou zapadlou vsí v bývalých Sudetech objeví bohaté naleziště paládia, těší se všichni vesničané na „lepší příští“. Až do chvíle, kdy po prvním záhadném úmrtí následuje druhé, třetí…

Možná jde jen o peníze, možná i o pochmurnou poválečnou historii obce, překrytou vrstvou zarputilého mlčení. Ale možná je za vší tou hrůzou něco mnohem většího, dávnějšího, nepředstavitelnějšího a… fantastičtějšího.

Po úspěšné novele Psychokrator, v níž autor prokázal, že umí nejen budovat originální příběhy, ale i skvěle dávkovat vtip a napětí, přichází s románovou novelou Silentium, „noetickým thrillerem“, v němž podobně jako v minulé knize rozehrává s obyčejnými „malými“ lidmi velký a silný příběh o věcech, o nichž se nemluví, o dobru a zlu v nás i kolem nás, o nepoznatelnosti pravdy, hrdinství nehrdinů a lidské soudržnosti.

Kniha, v níž nechybí místa, kdy vám přeběhne strachy mráz po zádech, ale nad níž se občas i zasmějete, přitom nepostrádá ani hlubší filozofické poselství a bohatý obrazný jazyk. Strhující text, který vás v mnohém překvapí.

2000035
96 ks

Parametry

Název knihy
Silentium
Autor
Stanislav Hudský
Žánr
thriller
Formát
*.zip se soubory *.pdf, *.epub a *.azw (pro všechny počítače, mobily i čtečky)
Edice
Premium
Svazek v edici
1.
Stran
157
Vydavatel
Formal Group
Pořadí publikace
15.
Měsíc vydání
05
Rok vydání
2019
ISBN
978-80-88287-15-5

Mohlo by vás také zajímat