• Jen online

Ghostwriting - napíšeme knihu za vás

0,20 Kč
S DPH

Tato služba NENÍ určena pro ty, kdo se chtějí stát skutečnými autory a spisovateli, těm doporučujeme naše literární kurzy anebo lektorace.

Tato služba JE určena hlavně osobnostem, které jsou veřejně známé a jejichž (většinou životní) příběhy veřejnost zajímají, ale které nemají vztah ke psaní anebo na něj nemají čas.

Uvedená cena je jenom orientační a činí 0,2 Kč za znak, což odpovídá 360 Kč za jednu normostranu (tj. 1800 znaků včetně mezer, minimum k objednání je 100 stran).

V této ceně nejsou zahrnuty případné osobní konzultace, pořizování a přepis nahrávek vyprávění a podobně. Předpokládáme, že zájemce o takovou službu nás bude nejdříve kontaktovat abychom vybrali takového ghostwritera, který by mu vyhovoval.

Doporučujeme přečíst si další informace ▼

Počet

Minimální množství pro objednání tohoto produktu je 180000.

Tato služba NENÍ určena pro ty, kdo se chtějí stát skutečnými autory a spisovateli, těm doporučujeme naše literární kurzy anebo lektorace.

Tato služba JE určena hlavně osobnostem, které jsou veřejně známé a jejichž (většinou životní) příběhy a myšlenky veřejnost zajímají, ale které samy nemají vztah ke psaní anebo na něj nemají čas.

Uvedená cena je jenom orientační a činí 0,2 Kč za znak, což odpovídá 360 Kč za jednu normostranu (tj. 1800 znaků včetně mezer, minimum k objednání je 100 stran).

V této ceně nejsou zahrnuty případné osobní konzultace, pořizování a přepis nahrávek vyprávění a podobně. Předpokládáme, že zájemce o takovou službu nás bude nejdříve kontaktovat, nejlépe telefonicky, abychom se vzájemně informovali o potřebách, nárocích a podmínkách a vybrali takového ghostwritera, který by mu vyhovoval.

Je mnoho významných, někdy i geniálních lidí, vědců, umělců, politiků a podobně, kteří ve svém oboru dosáhli mimořádných úspěchů a popularity, a rádi by se proto podělili s veřejností o své myšlenky a životní příběhy i v literární formě, ale buď jim zrovna literární talent dán nebyl, či je psaní nebaví anebo jsou stále ještě velmi aktivní ve svém oboru a na týdny a měsíce vytrvalé práce na knize prostě nemají čas.

Právě jim jsou určeny služby ghostwriterů – profesionálních redaktorů, již jsou často sami spisovateli, kteří jejich příběhům vtisknou vhodnou literární formu a styl a umožní jejich přípravu do stavu vhodného k publikování s jistou literární úrovní.

Výběr vhodného ghostwritera není úplně jednoduchý, v Čechách jich není mnoho a je třeba najít takového, s nimž si zájemce bude vyhovovat i osobnostně a bude mu důvěřovat, celý proces spolupráce většinou trvá několik měsíců, obvykle čtvrt roku a ghostwriter musí zájemce skutečně dobře poznat.

Tato služba také pochopitelně není nijak levná, i pro útlou stostránkovou knížku je třeba počítat s částkou kolem 40.000 Kč.

Z hlediska autorského práva je pak jediným autorem objednavatel, protože i když text napsal ghostwriter, bez zážitků, myšlenek a příběhů zadavatele by text nevznikl a ghostwriter nebývá až na výjimky nikde uváděn, což je ošetřeno příslušnými smlouvami.

Z uvedeného vyplývá, že ghostwriting je vhodnou službou pro skutečné osobnosti, které něco zažily a mají co říci, nikoliv pro nějaké chvilkové, momentální „celebrity“, které se staly krátkodobě známými třeba v nějaké reality show, ale jejichž životní příběh je všední a nezajímavý a nemají originální myšlenky a nápady.

Ghostwriter je tu od toho, aby ze skutečného života a myšlenek vytvořil příběh a poutavou knihu, nikoliv aby si vymýšlel životní příběh, který nikdo neprožil.

2000006
18000000 ks

Mohlo by vás také zajímat